O projekcie

Ewangelia pod choinkę

Szukasz pomysłu na świąteczny prezent? Obdaruj Bliskich Ewangelią pod choinkę. Nowa jakość Życia” może być Twoim darem dla innych i cenną świąteczną „cegiełką” na rozbudowę Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. W filmie także „instrukcja obsługi” nowej strony www.cfd.salwatorianie.pl oraz co nowego na budowie Domu Słowa www.cfd.salwatorianie.pl/rozbudowa

Nowy pakiet filmów Nowa Jakość Życia:

Nowy pakiet filmów „Nowa Jakość Życia!” to wersja uzupełniona i poszerzona, tak aby służyła Wam przez długie lata. Znajdują się w nim wydane do tej pory odcinki w trzyletnim cyklu liturgicznym A-B-C oraz 17 nowych. Przygotowany został również kalendarz liturgiczny na 11 lat, który pomoże korzystać sprawnie i bezbłędnie z odcinków filmów przypadających na daną niedzielę w roku liturgicznym. Z myślą o różnych oczekiwaniach nabywających, przygotowaliśmy pakiety filmowe w trzech wersjach do wyboru:

 


Pakiet nr 1

Nowa Jakość Życia pakiet 1

„ROK LITURIGCZNY A-B-C”. To całościowe i uzupełnione wydanie „prezentowe” w kartonowej oprawie. Zawiera dotychczasowe odcinki (poprawione) na dwunastu płytach. W nich także nowe filmy. Do pakietu dodana jest trzynasta płyta „UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA A-B-C” uzupełniająca cały trzyletni cykl. Komplet liczy w sumie 189 odcinków (łącznie 38 godzin). W pakiecie znajduje się także kalendarz liturgiczny na 11 lat oraz trzy książeczki „Ewangelia przy sercu” z tekstami Ewangelii z niedziel i uroczystości w cyklu A-B-C.


 


Pakiet nr 2

Nowa Jakość Życia pakiet 2

„ROK LITURGICZNY A”. To komplet 63 odcinków filmowych (łącznie 12 godzin). Zawiera nowe filmy uzupełniające cały cykl oraz piątą płytę „UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA A-B-C”. W pakiecie znajduje się kalendarz liturgiczny na 11 lat oraz książeczka „Ewangelia przy sercu” z tekstami Ewangelii z niedziel i uroczystości w cyklu A.


 


Pakiet nr 3

Nowa Jakość Życia pakiet 3

„UZUPEŁNIENIE ROKU LITURGICZNEGO A-B-C oraz ŚWIĘTA A-B-C”. Jest to uzupełnienie z myślą o tych, którzy już wcześniej nabyli pakiety filmów A-B-C. Ten pakiet zawiera 27 odcinków umieszczonych na dwóch płytach. Płyta nr 5 „UROCZYSTOŚCI I ŚWIĘTA A-B-C”. Płyta nr 6 „UZUPEŁNIENIA A-B-C” zawiera uzupełnienie niedziel. Komplet liczy łącznie 5, 5 godzin filmów. W pakiecie znajduje się także kalendarz liturgiczny na 11 lat oraz trzy książeczki „Ewangelia przy sercu” z tekstami Ewangelii z niedziel i uroczystości w cyklu A, B i C.


 


„Ewangelia przy sercu”

Ewangelia przy sercu

„Ewangelia przy sercu” – jest książeczką-notatnikiem z tekstami Ewangelii na każdą niedzielę oraz miejscem do zanotowania „słowa” lub myśli, która najbardziej zapadła w pamięci. Ta pomoc jest w komplecie z płytami, ale można też zamawiać ją osobno w dowolnej ilości.


Przyjaciele Słowa Bożego o Projekcie


 

Nowa Jakość Życia rok B - zwiastun